Das Gästebuch wird zum 1.2.2016 geschlossen, der onetwomax.de Gästebuch Dienst wird abgeschalten. Danke für alle die uns unterstützt / besucht haben.
Libri i Miqëve i Faqes www.botusha.li

Libri i Miqëve i Faqes www.botusha.li
( 225 Personen sind seit dem 14.Februar 2007 eingetragen. )


Bitte tragen Sie sich ins Gästebuch ein.

Name:
E-Mail:
Homepage:
Herkunft:
Bild oder Datei: (Max. 50MB)
Ihr Kommentar:
169) selim brahimi aus Kosova schrieb am 15.Mai 2010 um 02:16 Uhr:
IP Adresse: 87.9.118.99
--
pershendetje te gjithve


169b) Anzeige / Angebote schrieb am 18.November 2017:
--

168) cani aus Kosova schrieb am 4.Mai 2010 um 01:08 Uhr:
IP Adresse: 178.175.76.55
--
pershendetje per te gjith botushalit
dhe urime formimin e shoqates se botushes
pun te mbar dhe sukses,,,,,,,,

167) cani aus Kosova schrieb am 24.April 2010 um 00:59 Uhr:
IP Adresse: 213.163.123.239
--
pershendetje per te gjith vizitoret,
posaqerisht stafin e mrekullueshem te webit yn,
horizontalisht edhe vertikalisht jeni te pa par plako,,,hehe
ock kaloni fishllim ,,,,,,,,

166) dardan pellaz aus Austria schrieb am 21.April 2010 um 21:04 Uhr:
IP Adresse: 62.178.145.8
--
Pom vjen keq per ket koment, se qitash e mora vesh se qka kan shkru do koleg te mi kan dasht me ba hajgare palidhje kerkoj falje tung.

165) dardan pellaz aus Albanien schrieb am 21.April 2010 um 18:14 Uhr:
IP Adresse: 62.178.145.8
--
***************************************************************
Miq te nderuar.
Ky personi me lart kinse nga Shqiperija apo nga Kosova qe flliq gojen dhe nderin e tij familjar vjen nga Wiena.
Kesaj her po e qes vetem IP Adresen e nese vazhdon do ja publikoj edhe emrin.
Ne stafi i faqes e dim kush është. Andaj keni kujdes se qka dhe si silleni.

Ja të dhenat e tij:
inetnum: 62.178.0.0 - 62.178.250.255
netname: CHELLO
descr: UPC Telekabel
descr: DHCP Range
country: AT
admin-c: HMCB1-RIPE
tech-c: HMCB1-RIPE
remarks: Contact abuse@chello.at concerning criminal
remarks: activities like spam, hacks, portscans
status: ASSIGNED PA
mnt-by: CHELLO-MNT
source: RIPE # Filtered

role: Hostmaster Chello Broadband
address: UPC Broadband
address: Internet Services
address: Erlachgasse 116
address: A-1100 Vienna
address: Austria
phone: +43 1 96068 5000
fax-no: +43 1 96068 5666
e-mail: hostmaster@chello.at
admin-c: SB666-RIPE
tech-c: SB666-RIPE
tech-c: MS2509-RIPE
nic-hdl: HMCB1-RIPE
mnt-by: CHELLO-MNT
source: RIPE # Filtered

% Information related to '62.178.0.0/15AS6830'

route: 62.178.0.0/15
descr: AT-TELEKABEL-20000918
origin: AS6830
mnt-by: AS6830-MNT
source: RIPE # Filtered

% Information related to '62.178.0.0/16AS6830'

route: 62.178.0.0/16
descr: UPC Technology
origin: AS6830
mnt-by: AS6830-MNT
source: RIPE # Filtered

164) dardan pellaz aus Kosova schrieb am 21.April 2010 um 18:05 Uhr:
IP Adresse: 62.178.145.8
--
klysht e kamunizmit ti koke sahiklyshi me cenzur , komunistat ekan pas parollen me fol nersy hapur e masanej me ja hek flamen eti koke qaj klysh e nuk i thohet njerit haptaz .
e qata komonista duhet me i shpall hoptaz se kur te mbroni ather do porseriten prap .
e ju lutem mos e shlyni ket koment , se na ktheni apet ku jemi kan.

163) Ragip aus Kosova schrieb am 17.April 2010 um 12:12 Uhr:
IP Adresse: 78.42.241.102
--
ku jeni botushe a jeni mir

162) cani aus Kosova schrieb am 17.April 2010 um 02:23 Uhr:
IP Adresse: 213.163.126.61
--
tungat jeta shok e vllazni po ajeni a si jeni
pershendetje per gjith vizitoret e ksaj faqje
special per ismet qekin i ran me qadra en angli,
kesh ka dal me te vizitu pak ismet po ku me te gjet o vlla her ne qeki her ne angli
kshtu qe hajde ti ne kosov ma trup na qet hehehe tang kaloni mir me 3.sha se me ba me met per vjesht shingjergji na zan...........


Diese Seite wurde 1.301.633 mal aufgerufen, davon 1.039 mal in diesem Monat.

Seite: <  1 » 2 » 3 » 4 » 5 » 6 » 7 » 8 » 9 » 10  >  >>  von 29Powered by OneTwoMax
Jetzt kostenlos bei OneTwoMax: